Magda Gessler bohaterką planszówki Kulinarny Poker: 12 przepisów królowej gastronomii

Magda Gessler bohaterką planszówki Kulinarny Poker: 12 przepisów królowej gastronomii

Autor Zdjęcia: AKPA

Magda Gessler i jej kulinarny poker mogą zrobić furorę

Magda Gessler na swoim oficjalnym profilu Instagrama pochwaliła się nowym projektem. Królowa polskiej gastronomii nie tylko sygnuje swoim nazwiskiem wiele restauracji, lody, produkty spożywcze i przemysłowe, ale od teraz grę planszową. Kulinarna celebrytka została patronką gry Kulinarny Poker.

 

Premiera planszówki zaplanowana jest na 10 października. Trwa odliczanie! Już za 3 dni będziemy mogli zagrać w grę polecaną przez Magdę Gessler i poczuć się jak bohaterowie MasterChefa. 

Kulinarny Poker, gra planszowa z Magdą Gessler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zasady Gry

Planszówka - to zrozumiałe Jednak na czym dokładnie gra polega?

Na oficjalnej stronie gry, czytamy: „Na przygotowanie czeka dwanaście dań należących do czterech kuchni świata, a ty jesteś jednym z konkurujących ze sobą kucharzy”. Na zdjęciach zamieszczonych przez Magdę Gessler na Instagramie podejrzeliśmy, że będą to m.in. risotto i hamburger. 

Zobacz: Przepis na hamburgera według Magdy Gessler

Dalej autorzy gry wyjaśniają: „Kto pierwszy skompletuje składniki potrzebne do sporządzenia wybranej potrawy zgarnia kasę za jej sprzedaż, więc nie daj się ubiec! Składniki kupujesz i dobierasz tak, aby jak najwięcej zarabiać na potrawach, w których je wykorzystasz. Gromadzisz je w spiżarni, ale jeśli zainwestujesz w lodówkę część z nich ochronisz przez zepsuciem i … słusznym gniewem Magdy, bo marnowanie jedzenia słono kosztuje. Kupuj więc rozważnie, by nie zostać ze składnikami, których nie będzie jak sprzedać. Tak między nami,z Magdą to bywa różnie…
Jak w Twojej spiżarni znajdzie coś nieświeżego to nie ma przebacz, ale potrafi też hojnie nagradzać! (...)"

Wyróbuj: Musaka z bakłażana według Magdy Gessler

Za każde skompletowane danie gracz dostanie gotówkę, by kupować składniki na kolejne potrawy. Ten aspekt gry bardzo cieszy Magdę Gessler, która na swoim profilu Instagrama napisała: „Moja waluta jeszcze nie w kantorach.… a w nowej grze!

Celebrytka egzaltuje się dalej (pisownia oryginalna): „Kiedy podpisuję się pod czymś pierwszy raz w życiu… musi być moc! Ukochana tematyka kulinarno restauracyjna.. radość… dreszczyk emocji.,. idealne połączenie ❤️❤️” 

Zobacz także: Golonka w piwie po bawarsku według Magdy Gessler

Też uważamy, że ta gra to może być kolejny biznesowy strzał w dziesiątkę Magdy Gessler. Tym bardziej, że zgodnie z opisem producenta w grze może uczestniczyć od 2 do 5 osób. W sam raz na spotkanie towarzyskie. Rozgrywka może trwać od 30 do 90 minut. Nie jest wymagająca intelektualnie, a jedynym ograniczeniem wieku dla uczestników jest umiejętność czytania. 

Gra nie tylko bawi, ale także uczy dobrego rozporządzania gotówką oraz zarządzania biznesem restauracyjnym.

Ciekawe, czy wśród przepisów do wykonania znajdzie się ten: Przepis na naleśniki z fjutem według Magdy Gessler

Kulinarny Poker, gra planszowa z Magdą Gessler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gdzie i kiedy kupimy grę Magdy Gessler?

Premiera gry planowana jest na 10 października. I już trwają zapisy na zakup na stronie https://www.kuchennypoker.pl/ 

Ocena: 4