Placki z jabłkami

Placki z jabłkami

Placki z jabłkami to klasyka babcinej kuchni. Wszyscy jedliśmy je w dzieciństwie. I wszyscy wspominamy je z rozrzewnieniem. Zatem warto powrócić do czasów dzieciństwa i usmażyć puszyste placki z jabłkami za grosze. Jedna porcja placków kosztuje zaledwie 2 zł. 

Lista zakupów dla 4 osób:

  • jabłka - 1,50 zł
  • jajka - 2 zł
  • mleko - 1 zł
  • olej - 1 zł
  • pozostałe składniki - 3 zł
  • RAZEM - 8 zł

Zobacz sprawdzony przepis na >>> PSZENNE PLACKI Z JABŁKAMI

Autor: Shutterstock
Rozwiń
Powrót
Placki z jabłkami: hit na śniadanie dla dziecka w każdym wieku
Zamknij reklamę za s.
X
Zamknij reklamę
...
powiększone zdjęcie
email