Halloween w stylu glamour

Halloween w stylu glamour

Autor Zdjęcia: materiały prasowe Fyrklövern

Głównym symbolem Halloween jest niewątpliwie dynia. Nie oznacza to jednak, że dekoracja naszego stołu musi być zdominowana przez kolor pomarańczowy. Jak stworzyć elegancką, a jednocześnie zaskakującą aranżację w stylu glamour?

Aranżacja stołu na przyjęcie Halloween w stylu glamour

Podstawą jest piękna zastawa. Doskonale sprawdzi się tu ręcznie zdobiony serwisSerwis Victoria od Fyrklövern.

Biel porcelany zdobiona subtelnym dekorem wijącym się niczym wstęga, warto skontrastować z ciemnym i ciężkim obrusem.

Dynie pomalujmy na czarno, złoto, perłowo i różowo. Jednak nie zapominajmy, że podczas tej nocy, dominującym elementem na stole powinny być dynie. Najlepiej w różnych kształtach i rozmiarach. Aby pasowały do eleganckiej aranżacji, pomalujmy je. Złote, srebrne, czarne i perłowo-różowe będą idealnie współgrać z serwisem Victoria zdobionym 18-karatowym złotem.
Połóżmy dynie na stole, głębokich talerzach, a nawet w pucharkach. Duże dynie, możemy również wydrążyć i użyć zamiast wazonu.

Aranżację uzupełniają świeże kwiaty i typowe dla Halloween akcenty - pająkiOprócz pięknej aranżacji, pamiętajmy również o nieodłącznych dla Halloween strasznych motywach. Sztuczne pająki i pajęczyna dodadzą całości charakteru i sprawią, że tegoroczne Halloween będzie na ustach Waszych gości jeszcze przez długi czas.

Więcej na temat kolekcji oraz informacje dotyczące zamówienia na stronie www.fyrklovern.pl  oraz www.pieknyserwis.pl

Ocena: 5