„Plan terapii genowej” Mitchella L. Gaynora - czy dieta pomaga uniknąć schorzeń genetycznych?

„Plan terapii genowej” Mitchella L

Autor Zdjęcia: Wydawnictwo Bukowy Las

Książka „Plan terapii genowej” dr. Mitchella Gaynora pomoże uniknąć chorób o podłożu genetycznym

„Plan terapii genowej” to wyjątkowa książka, która podpowie jak dietą i stylem życia wpłynąć na swoje dziedzictwo genetyczne. Czy możemy zmienić swoje przeznaczenie genetyczne? Dr Mitchell Gaynor, renomowany lekarz z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, twierdzi, że zdecydowanie tak.

„Plan terapii genowej” dr Mitchella L. Gaynora dają nadzieję osobom zagrożonym dolegliwościami o podłożu genetycznym. Zdaniem autora na ekspresję naszych genów znacząco wpływa wszystko, co jemy i pijemy, ile się poruszamy, jakie zwyczaje i schematy rządzą naszą codziennością. Nie możemy zmienić genów, z którymi się urodziliśmy, ale możemy sterować skłonnościami do chorób poprzez sposób odżywiania, styl życia i dobór suplementów, włączając dobre geny, a wyłączając złe. Dr Gaynor przedstawia dokładne wytyczne rewolucyjnego planu w kontekście otyłości, chorób serca, cukrzycy, nowotworów i przedwczesnego starzenia, wyjaśniając, co możemy zrobić, by przywrócić naszemu organizmowi naturalną równowagę gwarantującą zdrowie i długie życie.

Obecnie najbardziej przełomowe odkrycia dotyczące leczenia dokonują się na styku medycyny konwencjonalnej i integracyjnej dzięki pacjentom samodzielnie się edukującym przy wsparciu ze strony lekarzy. W Planie terapii genowej dr Gaynor ukazuje, jak styl życia i fizjologia wzajemnie na siebie wpływają, wykraczając poza granice obecnej wiedzy. Wspiera swoje idee dowodami naukowymi i przedstawia plany żywieniowe oraz przepisy, które pomogą bez wysiłku wdrożyć te idee w życie. Ta motywująca, odkrywcza książka oferuje zrozumiałe, poparte drobiazgowymi badaniami zalecenia, które mogą dobroczynnie wpłynąć na nasze zdrowie.

Plan, który opracował  Dr Gaynor został tak opracowany, by pomóc w:

• przeciwdziałaniu nowotworom,

• przeciwdziałaniu chorobom serca,

• przeciwdziałaniu cukrzycy,

• zachowaniu odpowiedniej wagi,

• wzmocnieniu systemu odpornościowego,

• ograniczeniu efektów starzenia,

• oczyszczeniu organizmu z substancji toksycznych,

• podniesieniu poziomu energii życiowej.

 

Dr Mitchell L. Gaynor to pionier medycyny integracyjnej, założyciel oraz prezes Gaynor Wellness. Adiunkt w Weill-Cornell Medical College. Prowadzi praktykę lekarską od ponad 25 lat, a od 13 lat jest niezmiennie zaliczany do grona najlepszych nowojorskich lekarzy. „New York Times” zamieścił obszerny artykuł o jego dokonaniach, a sam dr Gaynor występował w wielu popularnych amerykańskich programach telewizyjnych, m.in. w The Dr Oz Show. Członek Amerykańskiego Kolegium Lekarzy, Amerykańskiego Towarzystwa Onkologicznego  oraz Akademii Nauk Nowego Jorku. Mieszka w Nowym Jorku.

Ocena: 0