"Fit słodkości. Naturalnie słodkie i zdrowe" Kingi Paruzel - czyli jak być szczupłym i nie odmawiać sobie słodyczy

Autor Zdjęcia: materiały prasowe

Nie umiesz żyć bez słodyczy, a jednocześnie dbasz o zdrowie? Ta książka jest dla ciebie

Zdrowe słodycze - czy takie istnieją? Dobra wiadomość dla wszystkich łasuchów, którzy nie wyobrażają sobie życia bez słodyczy - tak, istnieją zdrowe słodycze. Kinga Paruzel - blogerka kulinarna, fotografka i miłośniczka zdrowego stylu życia oraz posiadaczka szczupłej sylwetki udowodniła to w swojej książce "Fit słodkości. Naturalnie słodkie i zdrowe".

Książka "Fit słodkości. Naturalnie słodkie i zdrowe" autorstwa Kingi Paruzel to znakomita propozycja dla wszystkich, którzy toczą codzienną walkę o zachowanie szczupłej sylwetki przy miłości do słodyczy. Te pozornie przeciwstawne cele da się pogodzić.  Autorka  w notce od wydawcy pisze o tym następująco:

„Fit słodkości" to książka z przepisami - dosłownie dla każdego - na pyszne wypieki i desery. To słodycze z korzyścią dla naszego ciała: diabelsko pyszne i anielsko zdrowe. Udowadniam, że nie należy rezygnować z „ciastka", aby świetnie się czuć i wyglądać, a co najważniejsze, można je bardzo łatwo zrobić samodzielnie. Napisałam tę książkę na podstawie mojej walki o idealną sylwetkę, moich pasji, jakimi są wypieki, desery i fotografia oraz moich poszukiwań zdrowego stylu życia. Każdy przepis został skosztowany i zaakceptowany przez osoby, które nadzwyczaj cenią sobie smak, więc zapewniam, że się nie zawiedziesz. Poradnik wskaże, jak zamienić dany składnik, do czego najlepiej pasuje. Ikony alergenów pod przepisem ułatwią wyszukiwanie słodkości bez glutenu, laktozy, jajek, tłuszczu, cukru, wegańskie itd. Pokażę również, jak przygotować zdrową bitą śmietanę, kolorowe posypki do dekoracji tortu, pyszne kremy i wiele innych smacznych dodatków. Nie wyobrażam sobie dnia bez słodkości, imprezy bez tortu, lata bez lodów czy świąt bez piernika, dlatego przygotowałam receptury, z których można korzystać przez cały rok. Od dziś słodycze mogą być częścią zdrowej diety, a nie pokusą.

Oprócz znakomicie przygotowanych przepisów opatrzonych odpowiednimi ikonkami oraz zdjęć potraw, które bardzo pobudzają kubeczki smakowe, w ksiażce jest obszerny rozdział zawierający uniwersalne porady dla osób dbajacych o  swoją sylwetkę. Przydadzą się one nie tylko podczas przygotowywania słodkości, ale też podczas wszelkich prób "odchudzenia" naszej kuchni.

Polecamy!

Ocena: 0