Detoks zbożowy w 10 dni – nowa książka Williama Davisa

Detoks zbożowy w 10 dni – nowa książka Williama Davisa

Autor Zdjęcia: Wydawnictwo Bukowy Las

"Detoks zbożowy w 10 dni" to książka, która pomoże łatwiej przejść na dietę bezglutenową

Dieta bezglutenowa robi zawrotną karierę - na odżywianie bez pszenicy przeszło wiele znanych osób, które chwalą się poprawą stanu zdrowia. Jednak rozpocząć życie bez glutenu nie jest łatwo - i właśnie dla tych, którzy mają z tym trudności, dr William Davis napisał "Detoks zbożowy w 10 dni"!

Dieta bez pszenicy” dr. Williama Davisa zmieniła w ton dyskusji na temat zdrowia i odchudzania. Dr Davis wyjaśnił w niej milionom ludzi, w jaki sposób pozbyć się przewlekłych problemów zdrowotnych poprzez usunięcie z diety pszenicy i innych zbóż.

Jednak wielu osobom wierzącym w tezy dr. Davisa nie powiódł się plan przejścia na dietę bezglutenową. W efekcie dr Davis postanowił opracować prosty i przystępny program odtruwający, dla osób, które nie są w stanie wytrwać stale na diecie bez glutenu. Program opisany w książce "Detoks zbożowy w 10 dni" trwa zaledwie półtora tygodnia.

Autor książki daje czytelnikom starannie obmyślone plany posiłków i przepisy na pyszne potrawy, pozwalające w możliwie najkrótszym czasie wyeliminować z diety pszenicę i inne zboża. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którym nie powiódł się plan przejścia na dietę bezglutenową, a także dla nowicjuszy, którym potrzeba impulsu do przejścia na życie bez zbóż. Dr Davis wyjaśnia też, jak rozpoznawać i łagodzić objawy pszennego głodu narkotycznego, jak omijać dietetyczne pułapki i w jaki sposób korzystać z suplementów żywieniowych, aby jeszcze skuteczniej tracić wagę i osiągać korzyści zdrowotne. „Detoks zbożowy w 10 dni” zawiera także inspirujące relacje osób, które ukończyły ten program, jak również nowe przepisy kulinarne na dania bez zbóż dla całej rodziny.

Ocena: 0