Bliżej natury z produktami Kania: nowe dania instant od Lidla

Bliżej natury z produktami Kania: nowe dania instant od Lidla

Autor Zdjęcia: materiały prasowe Lidl

Wszyscy, którym brakuje czasu oraz wybierają smaczne i zdrowe posiłki, powinni przyjrzeć się nowej linii produktów „Inspiruje nas natura” marki Kania w sieci Lidl. Dania instant wytwarzane są w Polsce oraz wyróżniają się naturalnym składem. Każdy znajdzie coś dla siebie – mamy możliwość posmakowania kremowych zup, suszonej włoszczyzny, jaglanych kotletów czy fixów – bez wzmacniaczy smaku, sztucznych barwników ani aromatów. W ofercie znajdują się również kasze wege – stworzone nie tylko z myślą o weganach.

Asortyment sieci Lidl na stałe powiększył się o nowe, wytwarzane w Polsce produkty. Linia „Inspiruje nas natura” marki Kania to łatwe przyrządzanie, jak również dobry skład oraz pyszny smak. Produkty świetnie sprawdzą się jako zdrowy pomysł na szybki posiłek. W kotlecikach jaglanych (2,99 za 1 opakowanie) i falafelach (2,99 zł za 1 opakowanie) z pewnością rozsmakują się nie tylko wegetarianie! Na dodatek przyrządza się je bardzo prosto – dodając jedynie odrobinę wody lub oleju. Produkty są bez zbędnych barwników, konserwantów czy wzmacniaczy smaku. 

Natomiast jeśli mielibyśmy ochotę na potrawę z sosem lub potrzebowalibyśmy „podkręcić” smak naszego dania, możemy wykorzystać do tego Naturalne Fixy z wysoką zawartością warzyw (1,99 zł za 1 opakowanie) lub suszoną włoszczyznę, której 100 gramów odpowiada aż jednemu kilogramowi świeżych jarzyn (2,49 zł za 1 opakowanie). W produktach nie znajdziemy barwników, aromatów ani wzmacniaczy smaku. Głód natychmiast możemy zaspokoić kremowymi zupami z dyni, białych warzyw lub buraków, które zachwycają nie tylko swoim smakiem, ale także krótkim czasem niezbędnym do ich przygotowania. W nowej ofercie znajdują się również produkty odpowiednie dla wegan, którymi są wysokiej jakości Kasze wege (2,99 zł za 1 opakowanie) – przypadną do gustu także osobom ciekawym nowych smaków i potraw.

Ocena: 5