Barbara Rubin, 'Dieta. Zalecany sposób życia' - porady, jak żyć zdrowo

Barbara Rubin, 'Dieta

Autor Zdjęcia: materiały prasowe

Poradnik, jak żyć zdrowo i cieszyć się jedzeniem

Wiele osób niestrudzenie poszukuje odpowiedzi na pytanie, co jeść, by zyskać zdrowie i energię. Barbara Rubin, ceniony ekspert w zakresie utrzymania optymalnej kondycji, a także dobrostanu organizmu, dzieli się swoim bogatym doświadczeniem. Owocem jest książka „Dieta. Zalecany sposób życia”.

W książce Barbary Rubin „Dieta. Zalecany sposób życia” można znaleźć odpowiedzi na często zadawane pytania: jaką dietę wybrać? Czy warto jeść nabiał i produkty zbożowe? A co z mięsem, zwłaszcza czerwonym? Autorka podejmuje również modne tematy związane z żywnością ekologiczną oraz nowatorskimi kosmetykami, których produkcja nie wiąże się z testami na zwierzętach.

Barbara Rubin jest nie tylko teoretykiem, lecz także praktykiem. Filozofię żywienia - i całego życia - którą prezentuje w książce, sama uprawia od lat. Co można zyskać w zamian? Świetny wygląd, doskonałą kondycję i apetyt na życie. „Dieta. Zalecany sposób życia” pełna jest anegdot, osobistych dygresji i uwag, które ubarwiają narrację. Filozofia Barbary Rubin zakłada również harmonię wielu aspektów życia człowieka - od fizyczności przez psychikę aż po duchowość. Autorka pomaga dobrać dietę, opracowywać zrównoważony jadłospis, a przy tym celebrować jedzenie i cieszyć się posiłkiem.

 

źródło: mat. prasowe

Ocena: 0