Alkaliczny detoks: Beata Sokołowska radzi, jak odtruć organizm i sobie nie zaszkodzić

Alkaliczny detoks: Beata Sokołowska radzi, jak odtruć organizm i sobie nie zaszkodzić

Autor Zdjęcia: Wydawnictwo Muza

Książka "Alkaliczny detoks" Beaty Sokołowskiej to praktyczny przewodnik dla tych, którzy chcą w naturalny sposób odtruć swój organizm

Alkaliczny detoks to nowa książka Beaty Sokołowskiej, psychologa zdrowia, autorki poczytnej publikacji "Alkaliczny styl życia". Tym razem autorka zebrała wiele praktycznych porad, które ułatwią chętnym przeprowadzenie kuracji odtruwającej organizm.

Dlaczego warto przeprowadzić alkaliczny detoks?

Dobrze oczyszczony organizm ma zdolność do samouzdrawiania i chroni się przed chorobami. Po latach złej diety i nadmiaru używek należy przywrócić mu równowagę. Ale jak to zrobić? Nic nie zadziała lepiej niż detoks. Oczyszczenie powinno być przeprowadzone mądrze i bezpiecznie.

Efekty detoksu widać bardzo szybko. I są nimi nie tylko świetlista cera czy jędrne ciało, lecz także lepsze samopoczucie, dodatkowa dawka energii i uczucie lekkości. W końcu zdrowy organizm to szczęśliwy organizm.  „Oczyszczanie z toksyn to najlepsze, co możemy dla siebie zrobić, by czuć się lepiej, odmłodzić organizm oraz zachować zdrowe środowisko wewnętrzne komórek” mówi autorka książki Alkaliczny detoks

Alkaliczny detoks - praktyczny przewodnik, jak się odtruć

Beata Sokołowska, która ma za sobą lata doświadczeń, proponuje trzy programy detoksu. Różnią się od siebie stopniem trudności, dzięki czemu każdy może wybrać oczyszczanie odpowiednie dla siebie.

W książce rozwiane zostają wszelkie wątpliwości dotyczące detoksu – to dla kogo jest przeznaczony, kiedy go przeprowadzać, jak odczytywać sygnały wysyłane przez organizm. Każdy z programów oczyszczania  zawiera szczegółowe wytyczne oraz menu wraz z przepisami kulinarnymi, które gwarantują, że usuwanie z organizmu toksyn, choć nie zawsze łatwe, na pewno będzie smaczne! Detoks nie sprowadza się jednak jedynie do odżywiania. Beata Sokołowska wskazuje dodatkowe metody takie jak sauna czy okłady, które wzmocnią oczyszczanie.

Ocena: 0