Beszamel.se.pl

tzyl

Wszystkie przepisy

Prosecco - jak podawać i czym łączyć wino prosecco? Do czego pasuje prosecco?

Prosecco to dziś najpopularniejszy napój alkoholowy wśród znawców salonowej mody. Włosi podają prosecco między innymi do śledzia. Do czego jeszcze można je podawać? Jak serwować prosecco?

Nalewka z truskawek: prosty przepis na truskawkową nalewkę [WIDEO]

Nalewka z truskawek to zamknięty w butelce zapach świeżych owoców, który powróci w długie, zimowe wieczory. Pachnie i smakuje majowymi, wczesnymi owocami, a przy tym ma dobroczynny wpływ na przewód pokarmowy i układ krążenia.

Ocena: 5,0

Poziom: ŁATWY

Czas: 40 MINUT

Porcja dla: 10 OSÓB

Wino w temperaturze pokojowej – co to znaczy?

Popularność win w Polsce stale rośnie. Niestety rodzimi koneserzy nie zawsze wiedzą, jak je serwować. Nawet najdroższe wino straci swoje walory smakowe, jeśli podamy je w nieodpowiedniej temperaturze, a najwięcej nieporozumień narosło wokół serwowania wina w temperaturze pokojowej.

Zupa z młodej pokrzywy - jak zrobić? [WIDEO]

Zupa z pokrzywy to prawdziwa bomba witaminowa, a maj to najlepsza pora, by zaopatrzyć się w młode liście tej rośliny. Podajemy najprostszy przepis na wiosenną zupę z pokrzywy. 

Ocena: 5,0

Poziom: ŁATWY

Czas: 30 MINUT

Porcja dla: 4 OSÓB

Alkohol w proszku: jak go zrobić? Gdzie kupić sproszkowany alkohol?

Alkohol w proszku, choć wydaje się to nieprawdopodobne, to wynalazek sprzed 40 lat. Jak powstaje sproszkowany alkohol? Czy można go gdzieś kupić?

Tymianek - niezawodny sposób na nieśmiałość

Tymianek to aromatyczne zioło, które dodaje się do mies, aby wzbogacić ich smak. Nie wszyscy jednak wiedzą, że posiada on również właściwości, które pozwalają pokonać nieśmiałość. Sprawdź, dlaczego tymianek to nie tylko zwykła przyprawa.

Sorbet z pokrzyw - pomysł na niebanalny deser

Sorbet z pokrzyw to przebój tegorocznych wakacji. Zaskocz znajomych niezwykłym deserem i przygotuj dla nich lody pokrzywowe!

Ocena: 5,0

Poziom: ŚREDNI

Czas: 180 MINUT

Porcja dla: 6 OSÓB

Strona 1 z 1