#KENWOODCHALLENGE – podejmij wyzwanie i włącz zdrowe nawyki z Kasią Wolską

#KENWOODCHALLENGE – podejmij wyzwanie i włącz zdrowe nawyki z Kasią Wolską

Autor Zdjęcia: Materiały prasowe Kenwood

#KENWOODCHALLENGE – podejmij wyzwanie i włącz zdrowe nawyki z Kasią Wolską

Od 18 kwietnia - przez 21 dni Kasia Wolska będzie namawiała Polaków do podjęcia fitnessowo-żywieniowego wyzwania #KENWOODCHALLENGE. Rozpoczynamy challenge od razu po świętach, kiedy każdy myśli o zrzuceniu kilku kilogramów i w rozkwicie wiosny, kiedy chcemy przygotować swoje ciało na nadchodzące wakacje.

Przez 21 dni uczestnicy akcji otrzymywać będą na komunikatorze Messenger filmy wideo z treningami, porady związane ze zdrowym trybem życia oraz przepisy na fit przekąski i koktajle. Każdego dnia można spodziewać się nowej dawki motywacji. Aby stać się uczestnikiem akcji, wystarczy wysłać wiadomość na facebookowym fanpage’u akcji. Co istotne, do wyzwania można dołączyć w dowolnym momencie. Akcja potrwa do 30 czerwca.
Szczegóły na: www.kenwoodchallenge.com (strona będzie aktywna od 18 kwietnia!).


Celem akcji jest zmobilizowanie ludzi do tego, by zaczęli prowadzić zdrowy i aktywny tryb życia, a także, by odżywiali się odpowiednio i pełnowartościowo - z korzyścią dla swojego organizmu. Dołączenie do akcji jest naprawdę proste, wprowadzenie zmian do swojego życia także – uczestnicy będą zaskoczeni tym, że nawet nie zauważą, kiedy zdrowe nawyki staną się ich codzienną rutyną.

Kasia Wolska jest znaną trenerką personalną i grupową, angażuje się w liczne przedsięwzięcia związane z aktywnym trybem życia oraz zdrowym i świadomym odżywianiem.

Aktywność fizyczna i miłość do zdrowego jedzenia wypełniają całe jej życie. Przygodę ze sportem rozpoczęła od gimnastyki artystycznej, jednocześnie trenując pływanie, następnie z wyróżnieniem ukończyła Ogólnokształcącą Szkołę Baletową w Warszawie jako zawodowy tancerz.

Jest autorką programu treningowego Power Combo pozwalającego na rozwój wszystkich cech motorycznych i podnoszenie ogólnej sprawności fizycznej oraz programu treningowego Bikini Body Kit. Pracuje także jako kaskader filmowy i występuje w teatrze. Jest współautorką projektu Dziewczyńskie Poranki, lokalnej inicjatywy biegowo- treningowej, skierowanej do aktywnych kobiet oraz założycielką sportowej grupy Real Girls Team. Współpracuje przy przygotowaniu motorycznym i kondycyjnym zawodników sportów walki w Legia Fight Club.

Jak mówi sama Kasia Wolska: „Pokonywanie własnych granic daje ogromną satysfakcję. W #KenwoodChallenge dzielę się swoją determinacją i energią z innymi, motywując ich tym samym do zmian i pokazując, że zdrowy tryb życia i sport mogą stać się ich nową, lepszą codziennością”.