Domowe kiełbasy. 100 Najlepszych Przepisów. Wyd. 4

Domowe kiełbasy

Autor Zdjęcia: Wydawnictwo RM

Domowe kiełbasy. 100 Najlepszych Przepisów.

Wołowe, wieprzowe, drobiowe i z dziczyzny - przepisy na kiełbasy z różnych stron świata. Domowe kiełbasy. 100 najlepszych przepisów to już 4 wydanie świetnego kompendium wiedzy o domowym wyrobie kiełbas autorstwa Warrena R. Andersona.

Autor publikacji pt. Domowe kiełbasy. 100 Najlepszych przepisów przedstawia kompletny poradnik  przygotowywania wszelkiego rodzaju kiełbas: wołowych i wieprzowych, w osłonkach i bez, drobiowych i z dziczyzny, wędzonych, fermentowanych i wielu innych. Podaje dokładne instrukcje, jak mielić mięso, napełniać osłonki, wędzić i doprawiać kiełbasy.

Książka zawiera rozdziały poświęcone wyposażeniu, bezpieczeństwu żywności oraz metodom parzenia i wędzenia kiełbas. Znajdziesz tu przepisy na kiełbasę polską, a także na kiełbaski wiedeńskie, niemiecką bratwurst, grecką laukonikę, chorizo, salami i wiele innych - w sumie 100 różnych przepisów na kiełbasy.

Nigdzie tego nie znajdziesz. Każdy, kto poważnie myśli o domowym wyrobie kiełbas, po prostu połknie tę książkę. Książka ta to wspaniały i przyjazny poradnik, godny polecenia wszystkim ambitnym amatorom.