Beata Kozidrak wciąż wygląda świetnie: zobacz jej specjalną dietę

Beata Kozidrak wciąż wygląda świetnie: zobacz jej specjalną dietę

Autor Zdjęcia: AKPA

Beata Kozidrak (59 l), diwa sceny rockowej, mimo upływu lat wciąż zachwyca sylwetką i emanuje energią. W specjalny wywiadzie udzielonym serwisowi MyFintess piosenkarka wyznała, jaką dietę stosuje oraz jak trenuje swoje ciało. 

Beata Kozidrak kusi w czerwieni, zobacz obłędne nogi piosenkarki [GALERIA]

Niekwestionowana gwiazda sceny rockowej przyznała w ekskluzywnym wywiadzie dla serwisu MyFitness, że swoją formę zawdzięcza diecie oraz treningowi. Nie spotkacie jej jednak w centrum fitnessu, ponieważ Beata Kozidrak ćwiczy w domu. Codzienny trening jest konieczny, jeśli chce nadal koncertować. Każdy występ gwiazdy to 90 minut intensywnego ruchu na scenie. I tak dzień po dniu. 

Beata Kozidrak stosuje dietę 1500 kcal. Twierdzi jednak, że nie jest to dla niej trudne. Choć kaloryczność jej diety jest niewielka, to gwiazda tego nie odczuwa. Beata Kozidrak wyznała, że nie przepada za słodyczami, więc jest jej na pewno dużo łatwiej niż innym ludziom na tej diecie. 

Dieta 1500 kcal - zasady, przeciwwskazania, porady

Dieta piosenkarki jest specjalnie dopasowana do jej trybu życia, ponieważ jak wyznała uwielbiana przez wszystkich diwa, nie może jeść przed koncertem, a po występie jest tak zmęczona, że traci apetyt. Dlatego tak ważne jest dla niej obfite śniadanie, zawsze też zjada drugie śniadanie i lekki lunch. 

Zielona mrożona herbata: nowy sposób na schudnięcie bez diety prosto z Hollywood

 

Ocena: 3,3